Заявка на участь у тренінгу

Заявка на участь у тренінгу “Конфлікт, діалог, примирення: що треба знати про це журналісту?” Київ, 25.08.2018 р.
Проект “Зміцнення ролі ЗМІ в розбудові миру в Україні” запрошує представників місцевих, регіональних та національних ЗМІ (м. Київ) взяти участь у одноденному тренінгу “Конфлікт, діалог, примирення: що треба знати про це журналісту?”.
Місце та час будуть повідомлені лише відібраним учасникам.
Проект навчатиме представників місцевих, регіональних та центральних ЗМІ як створити і зробити адекватний медіа-контент, який буде зосереджено на гострих питаннях сьогодення та який у той же час буде в змозі зменшити конфліктні ситуації в суспільстві.
Під час заходу заплановано виявити та обговорити низку питань, які безпосередньо пов’язані з роботою українських ЗМІ. Серед інших особливу увагу заплановано приділити наступним питанням:

– Роль діалогу в сучасному українському суспільстві;

– Роль ЗМІ у запобіганні збройних конфліктів;

– Роль засобів масової інформації в зниженні напруженості в суспільстві;

– Додаткові компетенції для журналіста в сучасних реаліях;

– Розуміння конфліктів і чому важко досягти примирення;

Найбільш активні учасники тренінгу (діючи представники місцевих, регіональних та національних українських ЗМІ), будуть запрошені до участі у дводенному практичному семінарі у м. Київ – “Засоби масової інформації та соціальна комунікація для запобігання соціальних конфліктів”.

Участь у заході є безкоштовною. Організація забезпечує учасників необхідними матеріалами та харчуванням.

Учасникам проекту будуть допомагати кваліфіковані тренери, фасилітатори, фахівці з подолання конфліктів та спеціалісти з питань миро будування з міжнародним досвідом роботи.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо проекту, зателефонуйте нам за номером tel:+380632147652 або напишіть на info@dpi.org.ua

Проект “Зміцнення ролі ЗМІ в розбудові миру в Україні” реалізується ГО «Демократичні та громадські ініціативи» http://www.dpi.org.ua/ (Київ) за сприяння відділом преси, освіти та культури посольства США в Україні (Київ).

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUkuk11BU14HqCO-yayV0yTBMJ-KcUCIf9X2YLWCAHNWvuZA/viewform

Напишіть відгук