Заявка на участь у тренінгу “Конфлікт, діалог, примирення: що треба знати про це журналісту?” 15.12.2018р. КИЇВ

Запрошуємо журналістів взяти участь у тренінгу “Конфлікт, діалог, примирення: що треба знати про це журналісту?”, який відбудеться 15 грудня 2018 р. у м. КИЇВ (локація – вул. Костьольна 4, оф. 14)

Під час заходу заплановано виявити та обговорити низку питань, які безпосередньо пов’язані з роботою українських ЗМІ. Серед інших особливу увагу заплановано приділити наступним питанням:

– Роль діалогу в сучасному українському суспільстві;
– Роль ЗМІ у запобіганні збройних конфліктів;
– Роль засобів масової інформації в зниженні напруженості в суспільстві;
– Додаткові компетенції для журналіста в сучасних реаліях;
– Розуміння конфліктів і чому важко досягти примирення;

Найбільш активні учасники тренінгу (діючи представники місцевих, регіональних та національних українських ЗМІ), будуть запрошені до участі у дводенному практичному семінарі у м. Київ – “Засоби масової інформації та соціальна комунікація для запобігання соціальних конфліктів”.

Участь у заході є безкоштовною. Організація забезпечує учасників необхідними матеріалами та харчуванням.
Транспортні витрати для регіональних заходів не передбачені проектом.

Проект навчатиме представників місцевих, регіональних та центральних ЗМІ як створити і зробити адекватний медіа-контент, який буде зосереджений на гострих питаннях сьогодення та який у той же час буде в змозі зменшити конфліктні ситуації в суспільстві.

Учасникам проекту будуть допомагати кваліфіковані тренери, фасилітатори, фахівці з подолання конфліктів та спеціалісти з питань миробудування з міжнародним досвідом роботи – Брунова-Калісецька Ірина та Єлігулашвілі Максим.

Якщо у вас виникли будь-які питання щодо проекту, зателефонуйте нам за номером tel:+380632147652 або напишіть на info@dpi.org.ua

Проект “Зміцнення ролі ЗМІ в розбудові миру в Україні” реалізується ГО «Демократичні та громадські ініціативи» (Київ) за сприяння відділом преси, освіти та культури посольства США в Україні (Київ).

“Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.”

АНКЕТА ДЛЯ УЧАСТІ
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUkuk11BU14HqCO-yayV0yTBMJ-KcUCIf9X2YLWCAHNWvuZA/viewform?fbclid=IwAR1ovTwa13-9dIK2U7c9OMYMRT1m8IYQFQKMBVsQGNMSGdhZ53-eAOQ1CuQ

Напишіть відгук