Веріко Чумбурідзе перемогла у Конкурсі ім. Венявського 2016

Конкурс ім. Венявського 2016 roku виграла Веріко Чумбурідзе, скрипачка з Грузії. Другі премії вибороли Сейдзі Окамото та Бомсорі Кім з Японії та Кореї. На шостому місці фінішувала полька Марія Влощовська.
Під час фінального, 4 етапу Веріко Чумбурідзе виконала ІІ концерт для скрипки d-moll опус 22 Генріха Венявського та I концерт для скрипки a-moll опус 77 Дмитра Щостаковича. За словами артистки, творчість цього композитора особливо близька для неї.
http://culture.pl/pl/artykul/veriko-tchumburidze-wygrala-konkurs-wieniawskiego-2016

У програмі використовується музичний твір, який виконує Julia Marcell

Julia Marcell, польська співачка, піаністка, гітаристка та композитор, що жива і працює в Німеччині.

Її репертуар — альтернативний поп з аранжуванням на базі фортепіано або електрогітари, чому товаришує колоритний бас, ударні та смичкові, а часом також електроніка. Лауреатка “Паспорту” тижневика “Політика” у 2011 році в категорії “Популярна музика”. Приз отримала спільно з Мацеєм Шайковським. На думку жюрі, “довела, що кар’єру у поп-музиці можна зробити самостійно і на власних умовах”, її нагороджено “за стопроцентно авторський та сучасний підхід до музичної творчості ”.У 2013 році розпочала співпрацю з режисером Кшиштофом Гарбачевським, для якого написала та виконувала на живо музику до спектаклів «Камінне небо замість зірок» Варшава та “Кронос” Вроцлав.
http://www.juliamarcell.com/

Напишіть відгук