ОГОЛОШУЄТЬСЯ конкурс есе на тему «Як я змінюю світ навколо себе»

ОГОЛОШУЄТЬСЯ конкурс есе на тему «Як я змінюю світ навколо себе» серед учнів 9-11 класів та студентів 1-2 курсів Київських вузів

Якщо ти навчаєшся в 9-11 класі, або ж є студентом 1-2 курсу Вищого навчального закладу, проживаєш в Києві, маєш активну життєву позицію і прагнеш змінити життя навколо себе на краще – спробуй свої сили в конкурсі есе «Як я змінюю світ навколо себе». Конкурс проводиться в рамках проекту «Зміни починаються з мене», виконавцем якого є ГО «Демократичні та громадські ініціативи» за фінансової підтримки Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в рамках міського конкурсу проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада».
Вимоги до есе:
Обсяг не більше 1,5 сторінки (для школярів) та 2 сторінки (для студентів) друкованого тексту (Times New Roman, 12).
Есе можуть бути написані у співавторстві з іншими (але не більше 2 осіб).
Мова: українська.
Географія проекту: м. Київ.
Стиль викладення вільний.

Нам було б цікаво дізнатися про те, як ви стали активним громадянином, яким чином Ви долучаєтеся до громадського життя свого міста/району/школи/громади, які проблеми Ви намагаєтеся вирішити (можливо Ви реалізовували вже якість проекти, напишіть про них), які на Вашу думку основні виклики стоять сьогодні перед молоддю і як кожен з нас може їх вирішити, а також Ваші плани на майбутнє. Це, звичайно, не повний перелік питань, які ви можете висвітлювати в есе, а отже Ви маєте повну свободу для творчості). Всі роботи будуть перевірятися на предмет плагіату.
Дедлайн подачі есе – 20 червня 2018 року на електронну адресу schamkova@gmail.com з приміткою «На конкурс есе»
Конкурсною комісією буде обрано 15 переможців серед школярів та 15 серед студентів (результати будуть повідомлені до 01 серпня 2018 р.)
Переможці отримають цінні подарунки і зможуть взяти участь у дводенному тренінгу для школярів «Активний громадянин: хто, як, навіщо і що далі?» та дводенному тренінгу для студентів «Співпраця з владою: почути голос молоді», відвідають Верховну Раду України та Кабінет Міністрів, зустрінуться з представниками влади і зможуть задати їм запитання.

Контактна особа
Галина Шамкова
+38 (095) 358 73 77
schamkova@gmail.com

Напишіть відгук