Але поразки від перемоги ти сам не повинен відрізняти …

Все буде добре, – запевняє Володимир Громов разом з режисером Томашем Вишневським. Навіть якщо для цього доведеться пройти довгу дорогу невдач. Про трагічний польському світовідчутті, його зв’язку з польським католицизмом, про любов, дорослішання і смерті у фільмі «Все буде добре».

У 2007 році режисер і сценарист Томаш Вишневський зняв фільм «Все буде добре». Спочатку картина називалася «Павелек» (Павлик), на ім’я головного героя, але режисер змінив назву, тому що історія, яку розповідає автор, не про Павелек, а взагалі про віруючу людину, що живе в Польщі.

У програмі використовується музичний твір, який виконує польський гурт Kilwate
Гурт заснований у 2001 році у Познані. Спочатку його музична діяльність спиралася на власні композиції у стилі серф-рок та кілька коверів. З часом Kilwater розпочав пошуки власного музичного шляху, випливаючи на незнані води. В творах Kilwater, міцно закорінених у стилістиці серф-рок, чули фузію мелодій, побудованих на психоделічній, часом демонічній гітарі, ритмічній бас-гітарі та енергетичних ударних, а саксофон та клавішні інструменти відповідають за елементи джазової імпровізації.
https://www.facebook.com/kilwater.band

http://band.pl/kilwater

Напишіть відгук